Życie z pasją!?

Praca na etacie – 8 godzin, to jedna trzecia naszego życia.

Czy jest to czas zmarnowany, czy dający satysfakcje? Czy robisz to, co gra w Twoim sercu?

Masz pasje, chciałbyś się jej poświęcić, ale musisz utrzymywać rodzinę, musisz zarabiać. Chciałbyś się dowiedzieć jak za pomocą pasji zarabiać pieniądze? Koniecznie obejrzyj wideo Piotra. Zwróć uwagę na 7 elementów, które muszą się dopasować, zatrybić ze sobą aby zarabiać ze swojej pasji.


Życie z pasą wymaga wyrzeczeń, pracy nad rozwojem osobistym, dyscypliny? Ludzie sukcesu kochają dyscyplinę. Jest to cena którą trzeba zapłacić za spełnienie marzeń.

This entry was posted in blogowanie, e-biznes, rozwój osobisty and tagged , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Życie z pasją!?

 1. Maja says:

  Chcąc powiązać swoją pasję z pracą zawodową należy liczyć się również z pewnymi konsekwencjami w postaci braku należytego wsparcia ze strony najbliższych osób (rodziny, przyjaciół) – choć teoretycznie powinni oni być raczej motywatorami, a nie podcinaczami skrzydeł. Warto mieć na ustach w takich sytuacjach bardzo przydatne słowa: „Osoba, która twierdzi, że coś jest niemożliwe nie powinna przeszkadzać osobie, która właśnie to robi” :) Myślę, że jest to bardzo skuteczny sposób na zgaszenie osoby, która ma ochotę zmniejszyć nasz zapał do działania, a na pewno da jej to do myślenia i może nawet zacznie nas wspierać…? ;)

 2. Chłapowo says:

  If you wish for to improve your experience only keep visiting this web site and be updated
  with the latest gossip posted here.

  Review my web blog; Chłapowo
  Chłapowo ostatnio opublikował…ChłapowoMy Profile

 3. eve says:

  Świetny przekaz informacji który zamiesiłaś na filmie. Aby się spełniać zawodowo i prywatnie należy zawsze łączyć prace z pasją. Jeśli pracujesz w pracy która Cie spełnia to tym samym realizujesz swoją pasję.
  eve ostatnio opublikował…Kotlina Kłodzka 5-6-7.06.2015My Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge