Nauki starszego pana.

2% ludzi na Ziemi posiada 95% światowego bogactwa? Czy to nie zaskakujące? Prawda jest taka, że oni od dawna rozumieją prawa, które rządzą wszechświatem, kierują się nimi i stosują w życiu. Nie koniecznie są to prawa ekonomiczne. Wszyscy podlegamy dokładnie tym samym prawom. Wystarczy, że je poznasz, zrozumiesz i zaczniesz stosować, a Twoje życie również się zmieni. Nauki te przekazuje nam 76 letni siwy pan, który osiągnął wszystko, co chciał. Chce mu się jeszcze jeździć po świecie i uczyć innych.

Czego uczy Bob Proctor?

Istotą jego nauczania jest głęboka metamorfoza, wyjście z kokonu naszych ograniczeń i uwolnienie swojego potencjału. Wszystko, czego naucza Bob Proctor jest oparte na doświadczeniach i całe jego życie świadczy o skuteczności stosowanych przez niego metod. Jest jednym z najbardziej popularnych wykładowców w dziedzinie rozwoju osobistego. Jest uznawany za  jednego z najwybitniejszych nauczycieli prawa przyciągania. Współpracuje z wielkimi korporacjami na całym świecie.

23 listopada 2013 w Warszawie, Bob Proctor będzie dla nas.

Posłuchaj go przez chwile.
Jeśli chcesz obejrzeć film „Sekret”, znajdziesz go w zakładce Motywacja.

This entry was posted in e-biznes, rozwój osobisty and tagged , , . Bookmark the permalink.

One Response to Nauki starszego pana.

  1. Coaching says:

    Zarówno książka jak i film Sekret otworzył wielu ludziom oczy. Bardzo często polecam ją kolejnym osobą!
    Coaching ostatnio opublikował…Spadające gwiazdy – życzeniaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge