Marketing internetowy i nie tylko.

Rozwój osobisty, samo to określenie to moje odkrycie ostatnich lat. Moją pasją jest poznawanie, czyli działanie nie jest mi obce.Nowym działaniem jest marketing internetowy, marketing społecznościowy. Myślę, że jeszcze dużo czasu upłynie zanim społeczeństwo zaakceptuje tą formę zarabiania, aktywności zawodowej.

Najpierw trzeba zaakceptować konieczność rozwoju osobistego.

Mój film, trochę kabaretowo, trochę edukacyjnie. W marketingu internetowym ciągle mowa jest o wartości dodanej, do naszej oferty. Opowiedziana historia, dość dobitnie pokazuje jej działanie.

This entry was posted in e-biznes and tagged , , . Bookmark the permalink.

3 Responses to Marketing internetowy i nie tylko.

  1. Kamysto says:

    Temat bardzo ciekawy, chociaż zahaczono o trochę rzeczy :) ) Ogólnie blog mi się podoba, będę tutaj częściej wpadać.
    Kamysto ostatnio opublikował…Woodstock 2013 – relacjaMy Profile

  2. Ogród cudny! Piękny…Głos uroczy. Zdarzenie kabaretowe :) pomysł rewelacyjny – swoją drogą czy zakupiłaś coś? Choćby patelenkę? Tak z ciekawośći? Dla mnie wartością dodaną jesteś TY! Tak bardzo się cieszę, że jesteś I pojawiłaś się z nikąd. To cudowne uczucie…jakże wirtualne I niepojęte, ale cudowne:)
    Kobieta na swoim ostatnio opublikował…Niedzielne rozmyślaniaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge