Kto nie ma bloga?

Kiedyś blog kojarzył mi się z pamiętnikiem. Były to internetowe pamiętniki. Dziś ich zakres tematyczny jest tak szeroki, że to określenie wydaje się niesprawiedliwe. Wciąż  od innych stron internetowych blogi odróżnia bardziej personalny charakter treści. Stosowana jest narracja pierwszoosobowa, a fakty przeplatają się z opiniami autora. Blogi mają wiele zalet. Obecnie są narzędziem pozwalającym zarabiać pieniądze. Aby mieć wartościowego bloga, potrzebna jest wiedza.
Polecam dziś ebooka „Zostań blogerem”. Jeżeli nie wiesz jak założyć bloga – przeczytaj.

zostań blogerem 2.0

This entry was posted in blogowanie, e-biznes, rozwój osobisty and tagged , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Kto nie ma bloga?

  1. Dominik says:

    Ciekawy e-book. Rozumiem, że xml to sitemap strony z linkami do strony. Czy utworzenie sitemap jako sitemap.html jest dużo mniej korzystne pod względem promocji niż sitemap.xml?
    Dominik ostatnio opublikował…Co mnie denerwuje w jeździe rowerem?My Profile

  2. O! Dziękuję za e-booka. Ja choć całe życie piszę, czy to w zeszycie, na kartce, na drzewie…to wciąż jestem pod wrażeniem magii słowa. Ono może wszystko…dosłownie.

    Zaś co do zarabiania…to też się uczę. To nowość dla mnie- egzotyka :D – ale jak widać – wszystko da się zrobić, potrzebna jest wiedza – I dziękuję, za tak przystępnie podaną – ale I chęci – tych musimy poszukać u siebie!
    Kobieta na swoim ostatnio opublikował…Niedzielne rozmyślaniaMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge