Czy jestes kultowym wyznawcą biedy!?

Kilkudniowe wakacje w głuszy, bez Internetu!

Piękna pogoda, wspaniali ludzie i całkowity luz. To są wakacje!

Powrót z niepokojem, bo inni pracują dzieje się bardzo dużo, zostałam w tyle.

Tak, tak, dzieje się bardzo dużo, bo inni spędzają urlop z Internetem. A ja musiałam odpocząć.

Obejrzałam właśnie nagranie wideo. Jestem poruszona, nie spodziewałam się spotkania z TAKIM człowiekiem. Profesor fizyki, wyjechał do Stanów i tam zmienił swoje życie.

Człowiek z tytułem profesora wchodzi do branży MLM. Znam wielu ludzi, którzy powiedzieliby, że pewnie w Stanach nie chcieli takiego profesora. My Polacy lubimy szydzić! Otóż nie! Zmienił swoje życie bo chciał lepiej żyć! Jeżeli Ciebie interesują pieniądze (nie wierzę, że nie), obejrzyj wideo! TUTAJ!

Praca w tym MLM, to nie przedstawiciel handlowy, praca nad sobą, rozwój osobisty! To studiowanie! Dążenie do wolności finansowej!

This entry was posted in e-biznes, praca dodatkowa, rozwój osobisty and tagged , , , . Bookmark the permalink.

2 Responses to Czy jestes kultowym wyznawcą biedy!?

  1. Urlop z laptopem – takie typowe dla lat 10 XXI wieku :D ale ja też jestem za odpoczynkiem takim od wszystkiego, nawet od własnych myśli. Człowiek czerpie siłe z natury I nic nie zastąpi zapachu drzew, nawet najpiękniejsze zdjęcie na naszym monitorze. Dwa – od ludzi też trzeba odpocząć! Trzeba I już :D

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

CommentLuv badge